




Срібна підвіска у формі патрона.
--НАШ АССОРТИМЕНТ СРІБНИХ ПРИКРАС...
Проба срібла — 925°, клеймо Пробірної служби.
Вага — 4,45 грама.
Довжина патрона — 24 мм, з провушиною — 31 мм.
Діаметр — 6 мм.
Калібр кулі — 5,45 мм.
Прекрасним доповненням до цією оригінальною срібною підвіскою буде срібний ланцюжок, широкий асортимент яких представлений у нашому ювелірному інтернет-магазині.
Срібна куля в міфології вважалася найнадійнішим засобом для знищення обертів і іншої чистоти. Цей патрон складно використовувати за призначенням і його куля навряд чи вразить будь-яке недобрі створіння, але напевно ця срібна прикраса стане чудовим амулетом і зневодненням від різних неприємностей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Чоловіча |
| Покриття | Чорніння |
| Вага | 4.45 г |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Тематика малюнка/форми | Люди |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴



