




Шикарний срібний ланцюжок, виконаний плетінням Арабський бісмарк.
--НАШ АСОРТИМЕНТ СРІБНИХ ПРИКРАС--
Проба срібла - 925°, клеймо Пробірної служби.
Довжина ланцюжка - 600 мм
Вага - 26,9 грама.
Довжина однієї ланки - 9мм, ширина - 6мм, товщина - 2мм.
Ця ланцюжок зі срібла виготовлена вручну кращими майстрами-ювелірами з багаторічним досвідом.
Ми гарантуємо відмінну якістю цього ювелірного виробу, яке підтверджено іменним клеймом виробника, що є на кожному виробі.
Арабська бісмарк. Цей тип плетіння срібних ланцюжків отримав свою назву із-за віддаленій схожістю з арабської бязью (арабським текстом). Порівняння досить спірне звичайно, але саме така назва прижилася в народі
Сучасні срібні ланцюжки, виконані із застосуванням даної ювелірної техніки, відрізняються довговічністю і міцністю.
Наш ювелірний інтернет-магазин пропонує широкий асортимент срібних ланцюжків, виконаних різними типами плетіння, різної ваги і розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 26.9 г |
| Виробник | Selenit |
| Ширина | 7 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 600 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 2 мм |
| Покриття | Чорніння |
| Розмір | 60 |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
- Ціна: 9 520 ₴




