




Шикарний срібний ланцюжок, виконаний плетінням Арабський бісмарк (Арабка).
--НАШ АСОРТИМЕНТ СРІБНИХ ПРИКРАС--
Проба срібла - 925°, підтверджена клеймом Державної Служби Пробірного Контролю МФУ.
Довжина - 550мм.
Вага - 25,0 грама.
Довжина однієї ланки - 10мм, ширина - 7мм, товщина - 3мм.
Ручна робота, висока якість.
Ланцюжок виконана з чорненого срібла, в нашому ювелірному інтернет-магазині в наявності такі ж ланцюга з світлого металу.
Арабська бісмарк. Цей тип плетіння отримав свою назву із-за віддаленій схожістю з арабської бязью (арабським текстом). Порівняння досить спірне звичайно, але саме така назва прижилася в народі.
Тому, незважаючи на назву, такі ланцюжки з срібла можна використовувати з православними срібними хрестиками, великий вибір яких пропонує інтернет-магазин Сільверадо.
Сучасні вироби, виконані із застосуванням даної ювелірної техніки, відрізняються довговічністю і міцністю.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 25 г |
| Виробник | Selenit |
| Ширина | 7 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 550 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 3 мм |
| Покриття | Чорніння |
| Розмір | 55 |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
- Ціна: 9 030 ₴




