




Шикарний срібний чоловічий браслет, виготовлений плетінням Бісмарк.
--НАШ АССОРТИМЕНТ СЕРЕБРЯНИХ УКРАШЕНЬ —
Проба срібла — 925°, клеймо Пробірної служби БФП.
Довжина — 225 мм.
Ширина — 5 мм.
Товщина — 3 мм.
Вага — 12.0 грама.
Ручна робота, чудова якість, підтверджена іменним клеймом виробника.
Наш ювелірний інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам такі ж срібні браслети різної довжини, також браслети зі срібла, виготовлені іншими типами плетіння.
Інтернет-магазин Сільверадо пропонує своїм покупцям срібні ланцюжки, виготовлені в такому ж дизайні.
Одне з найскладніших і найкрасивіших плетінь бісмарк (кайзер, кардинал) набуло неймовірної популярності в 90-х роках минулого століття. Так звані «нові російські», що прикрашали себе масивними важкими золотими ланцюгами та браслетами бісмарк, пішли в минуле, а народна любов до цього виду плетіння залишилася. Попри те, що багато хто вважає бісмарк ідеальним для виготовлення чоловічих браслетів, у жіночих прикрасах плетіння має не менш вишуканий вигляд.
Сучасні вироби, виготовлені в цій ювелірній техніці, вирізняються довговічністю та міцністю. Виготовлений у плетінні бісмарк браслет має вигляд красивого густо переплетеного ланцюжка.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12 г |
| Виробник | Selenit |
| Ширина | 5 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 225 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Товщина | 3 мм |
| Покриття | Чорніння |
| Стан | Новий |
| Тематика | Класика |
| Проба | 925 |
| Розмір браслета (см) | 22,5 |
- Ціна: 4 700 ₴



