

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Срібна підвіска у вигляді карти України.
--НАШ АСОРТИМЕНТ СРІБНИХ ПРИКРАС--
Проба срібла ― 925°, клеймо Пробірної служби МФУ.
Розмір ― 18мм х 25мм, з вушком ― 28мм х 25мм.
Вага ― 1,6 грами.
До цієї оригінальної підвіски зі срібла наш ювелірний інтернет-магазин пропонує великий вибір срібних ланцюжків на будь-який смак.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Selenit |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика рисунка/формы | Флаги, Люди, Страны, города, Подарок, Классика, Юбилей, Амулет |
| Пол | Унисекс |
| Проба | 925 |
| Покрытие | Чернение |
| Камни вставки | Фианит |
| Форма камня | Круг |
| Цвет камней | Желтый, Синий |
| Количество камней | 2 шт |
| Длина | 28 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Толщина | 1.5 мм |
| Вес | 1.6 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 830 ₴
